Sema&Burak fanlarının buluşma noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sema&Burak fanlarının buluşma noktası

Sema&Burak Hakkı çiftinin fanlarının buluşma noktası

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kurallar

YazarMesaj
GüLNuRBuRaK
Admin
GüLNuRBuRaK

Kurallar Empty
MesajKonu: Kurallar   Kurallar EmptySalı Mayıs 05, 2009 7:16 pm

1-Öncelikle bu kuralların çok iyi bilenmesini istiyorum...
2- Flood yapımı yani ard arda mesaj gönderimi yasaktır...eğer mesajı yazıp gönderdikten sonra
bir şeyler eklemek isterseniz mesajınızın sağ üst kısmında edit/düzelt butonuna tıklayın
eklemek istediklerinizi yazın
3- İmzanızda İki resim kullanabilirsiniz...fakat güzel ve fazla büyük olmayan imzalar seçelim
4- Siyasi içerik , hükümete veya muhalefete eleştiri istemiyorum. Bu üyeler kesinlikle itiraz istemeden banlanacaktır. Ben bir asker kızıyım başımı belaya sokmayın.
5- Herkes dinini yaşamakta özgürdür. O yüzden Hristiyan, Yahudi, Putperes veya Ataist diye kimseye hakeret istemiyorum.
6- Sosyal Sınıfların olmadığı bir Ülkede ve Dinde yaşıyoruz lütfen Kürt, Alevi, Sunii, Çingene gibi yakıştırmalar yapmayın.
7- Site reklamı yapmak , 18+ içerik göndermek Kesinlikle yasaktır !..
8- Hacker programlarının isimlerini yazmak programı indirme linkleri koyan üyeler kesinlikle banlanır !..
9- Site görevlilerine(mod,admin,super mod) hakaret eden üyeler banlanır !..
10- Alakasız konu göndermek alakasız yerlerde sohbet açmak yasaktır !...
11- Emek Hırsızlığına çok önem veririm. Herhangi birinin çalışmaları ismini silerek ekleniyorsa bu üyeden mantıklı bir açıklama beklerim baktım yapmıyor.BANlarım!... Exclamation
12- Üyelere asılmak, ahlaksız ifadeler kullanmak yasktır bu üyeler bir şikayet halinde süresiz uzaklaştırılır...
13- Saygılı olmayan üyeler uyarılır devam ediyorsa bir süreliğine banlanır
14- Lütfen kimseye hakeret etmiyelim karşımızdaki de Burak&Sema fanı bunu unutmayalım
15- Forumumda herhangi bir yasal olmayan içerik istemiyorum bu üyeler BANlanır...
ŞİMDİLİK BU KADAR YETER DAHA SONRA EKLİYCEM
https://semaveburak-hakki.yetkin-forum.com

Kurallar
1 sayfadaki 1 sayfası